Ольга Федорчак

Ольга Федорчак

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
(099) 614-28-56
ціна від:
8000 грн
Тут красиві фото♥ З вами буде працювати професійний весільний фотограф) Наша команда працює на виїзд в будь-якому місті України. Створюємо весільні фотокниги, мінібуки для батьків, холсти та все, що потрібно) Спілкуємось з Вами на українській, російській та англійській мовах) Знаю, що цікавить Вас - з радістю відповім)♥ Красиво, бо з любов'ю♥
Alexandra
4 місяці тому
Нам було дуже легко та приємно з тобою працювати! Фото просто чудові, світлі та повністю передають духовність нашого дня 💙 Дуже приємно, що всі наші "бажані картинки" ми разом втілили в реальні фото та важливі для нас спогади!
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
4 місяці тому
Дякую, Сашенька) Аж здивувалась приємно, як кожен відгук супроводжується такими словами, що нареченим було класно на фотосесії зі мною❤ Надзвичайно хороша сім'я у вас, зйомка була повна тепла і любові❤ Тому бажаю зберегти це на довгі роки)
Ксюша
4 місяці тому
Хотіла подякувати за чудову роботу, з тобою надзвичайно легко і приємно працювати ) Дуже рада що саме з твоєю допомогою один із найважливіших моментів у нашому з чоловіком житті закарбувався не лише в пам'яті, а й на фото. Ти дійсно "спіймала" стііільки моментів.♥️ Надзвичайно задоволенна обов'язково звернусь ще, і не раз. Бажаємо тобі процвітання!
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
4 місяці тому
Дякую за такі приємні слова! З радістю буду тішити вас красивими фото♥) Цього дня стали такі рідні мені, так було класно вас фотографувати♥ Не втомлюсь повторювати, що хороший результат - це співпраця обох сторін - як наречених, так і фотографа) А ще - це любов - любов наречених, любов фотографа до своєї справи♥ P.S. Шановні відвідувачі сторінки, у вкладці "Відео" ви можете подивитись огляд фотоальбому, який створила для Ксюші і Руслана)
Анастасия
4 місяці тому
Дуже сподобалась співпраця в день весілля з Ольгою) Розуміли один одного з півслова і це дало крутий результат) Вийшли чудові фото, як пам'ятка на все життя ♥️
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
4 місяці тому
Дякую, Настюша♥ З вами було нереально круто - все продумано до деталей, а емоції такі щирі, що й словами не передати!) Дуже приємно)

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля