Ольга Федорчак

Ольга Федорчак

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
10000 грн
Наше гасло - "Красиво, бо з любов'ю"♥ З вами буде працювати команда професійних весільних фотографів. Кожен з нас відповідає за свою частину роботи і в результаті Ви отримаєте повноцінну, різноманітну і цікаву серію фотографій з весілля, де є кожен момент. Працюємо на виїзд: наречені з Львова, Одеси, Києва, Тернополя, Чернівців вже довірили нам свій день і залишились дуже задоволені нашою співпрацею. Також створюємо весільні фотокниги, мінібуки, холсти та іншу подарункову продукцію!
Alexandra
11 місяців тому
Нам було дуже легко та приємно з тобою працювати! Фото просто чудові, світлі та повністю передають духовність нашого дня 💙 Дуже приємно, що всі наші "бажані картинки" ми разом втілили в реальні фото та важливі для нас спогади!
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
11 місяців тому
Дякую, Сашенька) Аж здивувалась приємно, як кожен відгук супроводжується такими словами, що нареченим було класно на фотосесії зі мною❤ Надзвичайно хороша сім'я у вас, зйомка була повна тепла і любові❤ Тому бажаю зберегти це на довгі роки)
Ксюша
11 місяців тому
Хотіла подякувати за чудову роботу, з тобою надзвичайно легко і приємно працювати ) Дуже рада що саме з твоєю допомогою один із найважливіших моментів у нашому з чоловіком житті закарбувався не лише в пам'яті, а й на фото. Ти дійсно "спіймала" стііільки моментів.♥️ Надзвичайно задоволенна обов'язково звернусь ще, і не раз. Бажаємо тобі процвітання!
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
11 місяців тому
Дякую за такі приємні слова! З радістю буду тішити вас красивими фото♥) Цього дня стали такі рідні мені, так було класно вас фотографувати♥ Не втомлюсь повторювати, що хороший результат - це співпраця обох сторін - як наречених, так і фотографа) А ще - це любов - любов наречених, любов фотографа до своєї справи♥ P.S. Шановні відвідувачі сторінки, у вкладці "Відео" ви можете подивитись огляд фотоальбому, який створила для Ксюші і Руслана)
Анастасия
11 місяців тому
Дуже сподобалась співпраця в день весілля з Ольгою) Розуміли один одного з півслова і це дало крутий результат) Вийшли чудові фото, як пам'ятка на все життя ♥️
Ольга Федорчак
Відповідь від Ольга Федорчак
11 місяців тому
Дякую, Настюша♥ З вами було нереально круто - все продумано до деталей, а емоції такі щирі, що й словами не передати!) Дуже приємно)

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля