Ольга Федорчак

Ольга Федорчак

PRO
Оценка: 5  —   Отзывов: 3
телефон:
цена от:
10000 грн
Наш лозунг - "Красиво, потому что с любовью" ♥ С вами будет работать команда профессиональных свадебных фотографов. Каждый из нас отвечает за свою часть работы и в результате Вы получите полноценную, разнообразную и интересную серию фотографий со свадьбы, где есть каждый момент. Работаем на выезд: молодожены с Львова, Одессы, Киева, Тернополя уже доверили нам свой день и остались очень довольны сотрудничеством. Также создаем свадебные фотокниги, минибук, холсты и другую подарочную продукцию!
Alexandra
11 месяцев назад
Нам було дуже легко та приємно з тобою працювати! Фото просто чудові, світлі та повністю передають духовність нашого дня 💙 Дуже приємно, що всі наші "бажані картинки" ми разом втілили в реальні фото та важливі для нас спогади!
Ольга Федорчак
Ответ от Ольга Федорчак
11 месяцев назад
Дякую, Сашенька) Аж здивувалась приємно, як кожен відгук супроводжується такими словами, що нареченим було класно на фотосесії зі мною❤ Надзвичайно хороша сім'я у вас, зйомка була повна тепла і любові❤ Тому бажаю зберегти це на довгі роки)
Ксюша
11 месяцев назад
Хотіла подякувати за чудову роботу, з тобою надзвичайно легко і приємно працювати ) Дуже рада що саме з твоєю допомогою один із найважливіших моментів у нашому з чоловіком житті закарбувався не лише в пам'яті, а й на фото. Ти дійсно "спіймала" стііільки моментів.♥️ Надзвичайно задоволенна обов'язково звернусь ще, і не раз. Бажаємо тобі процвітання!
Ольга Федорчак
Ответ от Ольга Федорчак
11 месяцев назад
Дякую за такі приємні слова! З радістю буду тішити вас красивими фото♥) Цього дня стали такі рідні мені, так було класно вас фотографувати♥ Не втомлюсь повторювати, що хороший результат - це співпраця обох сторін - як наречених, так і фотографа) А ще - це любов - любов наречених, любов фотографа до своєї справи♥ P.S. Шановні відвідувачі сторінки, у вкладці "Відео" ви можете подивитись огляд фотоальбому, який створила для Ксюші і Руслана)
Анастасия
11 месяцев назад
Дуже сподобалась співпраця в день весілля з Ольгою) Розуміли один одного з півслова і це дало крутий результат) Вийшли чудові фото, як пам'ятка на все життя ♥️
Ольга Федорчак
Ответ от Ольга Федорчак
11 месяцев назад
Дякую, Настюша♥ З вами було нереально круто - все продумано до деталей, а емоції такі щирі, що й словами не передати!) Дуже приємно)

Оставить отзыв

Важно! Оставить отзыв могут только молодожены, которые заказывали услуги
Оценка является обязательной
Поле не может быть пустым
Завантажте до 5 фото з весілля