Фото: Ігор Шунькін

Весільні запрошення та аксесуари у Львові

Zefir Paper
Львів

від 12 грн

Wedding invitations
Львів

від 15 грн

Fancy Shop
Львів

від 50 грн

Метелики
Львів

від 75 грн

Royal Card
Львів

від 10 грн

Cute Script
Львів

від 45 грн
1

BELLINI
Львів

від 35 грн

Знайдено 136 запрошення та аксесуари у Львові

Середня оцінка 5 на основі 3 відгуків

Часті питання

Яка ціна у Львові в 2022 році?

Середня ціна в розділі "Запрошення та аксесуари" у Львові — 220 грн.

Як зробити правильний вибір?

Ознайомтесь з фото/відео портфоліо та оберіть стиль, який підходить саме вам. Обов’язково перегляньте відгуки людей, які вже користувались послугами. Часто вони допомагають зрозуміти, чи підходить вам фахівець по професійних та особистих якостях.

Як здійснити замовлення у розділі "Запрошення та аксесуари"?

Ми розміщуємо усю контактну інформацію, Ви можете зателефонувати або написати виконавцю в месенджерах. Також у нас діє внутрішня система повідомлень.

Кому і коли платити за роботу?

Залежить як Ви домовитесь, але зазвичай Ви платите фахівцеві безпосередньо після закінчення роботи. Якщо потрібна передоплата — краще укладіть договір і візьміть розписку.

Пропонуємо вашій увазі весільні запрошення ручної роботи, а також весільні аксесуари та різноманітні дрібнички, що допоможуть прикрасити ваше весілля. Зразок запрошень на весілля можна переглянути у портфоліо майстрів. Запрошення мають унікальний дизайн та текст, але ви можете запропонувати власні ідеї та побажання і їх обовязково врахують. В інтернеті є багато сайтів з великою кількістю фото весільних запрошеннь, де Ви можете обрати зразок по якому виготовлять саме Ваше замовлення. Погодьтеся значно ефектніше дарувати гостям унікальну річ, а ніж заїжджені відкритки з сердечками та голубами. Пам'ятайте, ми пропонуємо запрошення на весілля у Львові за найращою ціною