Фото: Ігор Шунькін

Феєрверки, салюти, піротехніка на весілля у Львові

47

ПіроШара
Львів

від 200 грн

PiroВest
Львів

від 500 грн
9

Світловий декор
Львів

від 7 грн
4

Компанія "Салют"
Львів

від 100 грн
1

Дрогобич
Львів

від 1500 грн
1

Оренда Дим Машини
Львів

від 400 грн
0

SHOWplus
Львів

від 500 грн

Світ феєрверків
Львів

від 100 грн

lampa_wedding
Львів

від 1600 грн
0

Важкий дим
Львів

від 1900 грн

Знайдено 52 феєрверки та спецефекти у Львові

Середня оцінка 5 на основі 5 відгуків

Часті питання

❤️ Яка ціна у Львові в 2020 році❓

Середня ціна в розділі "Феєрверки та спецефекти" у Львові — 910 грн.

❤️️ Як зробити правильний вибір❓

Ознайомтесь з фото/відео портфоліо та оберіть стиль, який підходить саме вам. Обов’язково перегляньте відгуки людей, які вже користувались послугами. Часто вони допомагають зрозуміти, чи підходить вам фахівець по професійних та особистих якостях.

❤️️️ Як здійснити замовлення у розділі "Феєрверки та спецефекти"❓

Ми розміщуємо усю контактну інформацію, Ви можете зателефонувати або написати виконавцю в месенджерах. Також у нас діє внутрішня система повідомлень.

❤️ Кому і коли платити за роботу❓

Залежить як Ви домовитесь, але зазвичай Ви платите фахівцеві безпосередньо після закінчення роботи. Якщо потрібна передоплата — краще укладіть договір і візьміть розписку.

Магазини піротехніки у Львові допоможуть перетворити Ваше свято на незабутню феєрію. Купити феєрверки у Львові можна і на базарі, можливо ціни на піротехніку там будуть навіть нижчими ніж в магазині. Але продавці з ринку Вам не дадуть гарантії на якість продукції. Салюти, феєрверки, піротехніка, холодний дим, світлові ефекти - це все Ви знайдете на сторінках каталогу Girko.net. Великий вибір компаній з цінами дозволить зробити Вам не промахнутися та зробити правильний вибір. Важливо відповідально поставитись до вибору магазину піротехніки, оскільки якісний салют - це не тільки незабутьні емоції, це також безпека Ваших гостей. Довірте організацію піро-шоу професіоналам!