Фото: Ігор Шунькін

Торти та Короваї на замовлення у Львові

Весільний коровай, хліб. Весільний торт
Київ  •  Львів  •  Івано-Франківськ  •  Тернопіль  •  Ужгород

від 300 грн
5 (11)

Весільні короваї
Київ  •  Львів  •  Івано-Франківськ  •  Тернопіль

від 300 грн

Пан Коровай
Львів

від 100 грн

Торти від Мар'яни
Львів

від 300 грн
5 (1)

Сім Тортів
Львів

від 180 грн

KvitKava
Львів

від 0 грн

Candy Queen
Львів

від 340 грн

Галина
Львів

від 200 грн
2

Обрядовий коровай
Львів

від 250 грн

Торти
Львів

від 150 грн

Домашня випічка
Львів

від 120 грн

Знайдено 122 торти та короваї у Львові

Середня оцінка 5 на основі 22 відгуків

Часті питання

Яка ціна у Львові в 2021 році?

Середня ціна в розділі "Торти та короваї" у Львові — 180 грн.

Як зробити правильний вибір?

Ознайомтесь з фото/відео портфоліо та оберіть стиль, який підходить саме вам. Обов’язково перегляньте відгуки людей, які вже користувались послугами. Часто вони допомагають зрозуміти, чи підходить вам фахівець по професійних та особистих якостях.

Як здійснити замовлення у розділі "Торти та короваї"?

Ми розміщуємо усю контактну інформацію, Ви можете зателефонувати або написати виконавцю в месенджерах. Також у нас діє внутрішня система повідомлень.

Кому і коли платити за роботу?

Залежить як Ви домовитесь, але зазвичай Ви платите фахівцеві безпосередньо після закінчення роботи. Якщо потрібна передоплата — краще укладіть договір і візьміть розписку.

Ну і яка ж забава без весільного торта? Він став одним із невід'ємних атрибутів кожного свята. Торти на замовлення у Львові коштують в середньому 100-120грн за кілограм. Ціна залежить від складності роботи, а також розмірів торта. Варто зауважити, що більшість весільної випічки, представленої у каталозі Гірко.нет, є домашньою та авторською. Це гарантує унікальність Вашого весільного столу, а також відмінні смакові якості. Звичайно по ціні дешевше купити торт в магазині чи на заводі, ну але ж самі розумієте це буде зовсім не то... Не обходиться також жодне львівське весілля без весільного короваю. Це обрядовий великий круглий оздоблений хліб. В Україні та зокрема у Львові коровай готують на весілля, при цьому дотримуючись обрядових правил. Наприклад весільні короваї готують тільки заміжні жінки. З давніх-давен він вважався символом щастя та достатку, тому дуже важливо серйозно поставитись до пошуку людини, яка буде його випікати.