Фото: Ігор Шунькін

Торти та Короваї на замовлення у Львові

Весільний коровай, хліб. Весільний торт
Київ  •  Львів  •  Івано-Франківськ  •  Тернопіль  •  Ужгород

від 180 грн
5 (1)

Весільні короваї
Київ  •  Львів  •  Тернопіль  •  Івано-Франківськ

від 200 грн

Пан Коровай
Львів

від 100 грн

Торти від Мар'яни
Львів

від 300 грн
5 (1)

Сім Тортів
Львів

від 180 грн

KvitKava
Львів

від 0 грн

Candy Queen
Львів

від 340 грн

Галина
Львів

від 200 грн
2

Обрядовий коровай
Львів

від 250 грн

Торти
Львів

від 150 грн

Домашня випічка
Львів

від 120 грн

Знайдено 118 торти та короваї у Львові

Середня оцінка 5 на основі 12 відгуків

Часті питання

❤️ Яка ціна у Львові в 2020 році❓

Середня ціна в розділі "Торти та короваї" у Львові — 170 грн.

❤️️ Як зробити правильний вибір❓

Ознайомтесь з фото/відео портфоліо та оберіть стиль, який підходить саме вам. Обов’язково перегляньте відгуки людей, які вже користувались послугами. Часто вони допомагають зрозуміти, чи підходить вам фахівець по професійних та особистих якостях.

❤️️️ Як здійснити замовлення у розділі "Торти та короваї"❓

Ми розміщуємо усю контактну інформацію, Ви можете зателефонувати або написати виконавцю в месенджерах. Також у нас діє внутрішня система повідомлень.

❤️ Кому і коли платити за роботу❓

Залежить як Ви домовитесь, але зазвичай Ви платите фахівцеві безпосередньо після закінчення роботи. Якщо потрібна передоплата — краще укладіть договір і візьміть розписку.

Ну і яка ж забава без весільного торта? Він став одним із невід'ємних атрибутів кожного свята. Торти на замовлення у Львові коштують в середньому 100-120грн за кілограм. Ціна залежить від складності роботи, а також розмірів торта. Варто зауважити, що більшість весільної випічки, представленої у каталозі Гірко.нет, є домашньою та авторською. Це гарантує унікальність Вашого весільного столу, а також відмінні смакові якості. Звичайно по ціні дешевше купити торт в магазині чи на заводі, ну але ж самі розумієте це буде зовсім не то... Не обходиться також жодне львівське весілля без весільного короваю. Це обрядовий великий круглий оздоблений хліб. В Україні та зокрема у Львові коровай готують на весілля, при цьому дотримуючись обрядових правил. Наприклад весільні короваї готують тільки заміжні жінки. З давніх-давен він вважався символом щастя та достатку, тому дуже важливо серйозно поставитись до пошуку людини, яка буде його випікати.