агенція MartinAS - весілля під ключ

агенція MartinAS - весілля під ключ

Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
6000 грн
Організація та координація весілля. Ми вважаємо що у кожної організації має бути душа - тому у нас немає шаблонів і кожне свято ми готуємо індивідуально. MartinAS - це не тільки професійні помічники молодят, але й дружня підтримка. Давайте творити казку разом
Зоряночка
10 місяців тому
14 вересня 2019 року ( Боже, як офіційно ) відгуляли наше весілля. Невеличке, але зате в колі найрідніших. Все було чудовим, але таким воно б не було без команди найкращих у світі @martinas_event, які у нас були координаторами. Що вони робили? Швидше питання - чого вони НЕ робили. Купити зранку фрукти та завезти в ресторан? Бігом та весело! Зранку доплести нареченій локони, бо розплелось? Легко та невимушено! Тарабанити за нареченими всі їхні речі, поки ті оббігають пів Львова за найкращими кадрами? Пффф, і це зможемо! (окремий респект Ірі). Це поряд із складеним таймінгом, вирішень усяких різних форс-мажорних питань типу порване плаття чи зів‘яла бутоньєрка. Дівчата неймовірні - з ними дуже легко працюється, вони веселі, енергійні, позитивні, а найголовніше - справді професіонали своєї справи! Прекрасно відчувають своїх клієнтів, чудово знаходять спільну мову із гостями, вирішують будь-які квести, які їм ставляться. Рекомендую!
агенція MartinAS - весілля під ключ
Відповідь від агенція MartinAS - весілля під ключ
10 місяців тому
Дякуємо тобі Зорянка за теплі слова подяки! З тобою та Максимом було дуже приємно працювати ♥️
Іра
рік тому
Дякуємо вам за організацію і контроль нашого весілля! Все було зроблено на вищому рівні за помірну ціну! Наше таке маленьке але від того не менш важливе свято запам‘яталось лише приємними і безтурботними подіями, адже хвилювання переповнювали і як би ми впорались без ваших настанов навіть не уявляю!)))) Тому вкотре дякую і буду рекомендувати вас друзям!!!! Ви найкращі!
агенція MartinAS - весілля під ключ
Відповідь від агенція MartinAS - весілля під ключ
рік тому
дякуємо Іра, за відгук) було дуже приємно працювати з тобою та Романом) Бажаємо вам сімейного затишку )

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля