Ведуча святкових подій Тетяна Горай

Ведуча святкових подій Тетяна Горай

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
8000 грн
Привіт! Я, event ведуча, вокалістка Тетяна Горай. Професійний організатор святкових подій на будь-який смак. 9 років досвіду роботи. Щорічно підвищую та вдосконалюю свій рівень в event індустрії, програми українською, російською мовами. Тільки новинки, святкові фішки, індивідуальні сценарії, сучасна подача, все зі смаком, стильно, модно та музично! Я та моя професійна команда залюбки влаштуємо козирне свято для вас! Подробиці, консультація по телефону.
Марина
9 місяців тому
Все було чудово. Гарна, креативна, цікава, весела, дотепна ведуча. Змістовний та душевний сценарій. Гості з радістю брали участь у всіх конкурсах. Спасибі за прекрасний вечір. Рекомендую!!!
Ольга
9 місяців тому
Выражаю искреннюю благодарность за прекрасно организованный вечер по случаю нашей ,,топазовой,, свадьбы. Это был по настоящему праздник для нас и наших гостей. Вы смогли создать запомнившуюся атмосферу веселого юбилея.Спасибо за ваш профессионализм!
Ekaterina
9 місяців тому
Професіоналка своєї справи! Креативна і сучасна ведуча! Індивідуальний підхід до свят починаючи від Новорічних корпоративів, тематичних весіль, оригінальних виїзних церемоній, цікавих хрестин і завершуючи різними ювілеями! Рекомендую!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля