Ведуча святкових подій Тетяна Горай

Ведуча святкових подій Тетяна Горай

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
(068) 415-12-14
ціна від:
8000 грн
Співоча event ведуча Тетяна Горай. Організую свято будь-якого формату. 8 років досвіду роботи в святковій сфері. Щорічно підвищую свій професійний рівень в event індустрії (наявність сертифікатів про навчання). Програми українською, російською мовами. Тільки авторські блоки. Робота ведучої проводиться синхронно з професійними музикантами та DJ: музика жива - чоловічий, жіночий вокал, інструментальна - саксофон. Якісна апаратура зі спецефектами: дим, світло, екран/проектор, конфеті пушка.
Марина
3 місяці тому
Все було чудово. Гарна, креативна, цікава, весела, дотепна ведуча. Змістовний та душевний сценарій. Гості з радістю брали участь у всіх конкурсах. Спасибі за прекрасний вечір. Рекомендую!!!
Ольга
3 місяці тому
Выражаю искреннюю благодарность за прекрасно организованный вечер по случаю нашей ,,топазовой,, свадьбы. Это был по настоящему праздник для нас и наших гостей. Вы смогли создать запомнившуюся атмосферу веселого юбилея.Спасибо за ваш профессионализм!
Ekaterina
3 місяці тому
Професіоналка своєї справи! Креативна і сучасна ведуча! Індивідуальний підхід до свят починаючи від Новорічних корпоративів, тематичних весіль, оригінальних виїзних церемоній, цікавих хрестин і завершуючи різними ювілеями! Рекомендую!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля