Богдан Андрійчук

Богдан Андрійчук

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
13000 грн
- Працював у всіх гарячих і не дуже точках земної кулі - Провів на 1 івент більше чим ведучий, якого порадила тьотя Люба - Твоє свято буде круче чим у подруги 😁 - Не забуваюсь імена молодят та твого боса - Цілодобова online консультація (окрім часу, коли сплю)
Оля
8 місяців тому
У нас було прекрасне весілля завдяки Богдану 🙌🏼 Романтична виїзна церемонія, яка налаштувала усіх проникнутися історією нашого кохання, і навіть без клятв, бо Богдан просто чудово описує історіі стосунків наречених ! А потім наше весілля було насичене класною програмою, веселими конкурсами та гарною атмосферою в цілому🙌🏼 Дякуємо Богдану за підказки з приводу питань, які виникали в ході підготовки. А взагалі, дуже приємно потім чути враження від гостей наскільки їм сподобалось проведення свята ведучим 🥰
Тетяна
2 роки тому
Ми познайомилися з Богданом в екстренній ситуації, коли до нашого весілля залишалося всього 2 тижні. Саме тоді попередній ведучий повідомив, що через форс-мажорні обставини не зможе провести наше свято. Часу залишалося обмаль, але його вистачило для того, щоб підготувати найнезабутніше весілля, на якому нам і нашим гостям довелося побувати. Богдан, як то кажуть, ведучий від Бога. Вроджений артистизм, манера поведінки справжнього шоумена, відчуття "правильного" моменту, особливий підхід до кожного гостя - все це не можна було не помітити неозброєним оком. Жоден гість не залишився без уваги, і, хоч після весілля минув вже місяць, нам досі говорять "Який же класний був у вас ведучий!". Щиро рекомендуємо Богдана всім, хто шукає ідеального ведучого для незабутнього весілля!
Денис
2 роки тому
20.07.19 в ресторане Вилла Вита Богдан провёл нашу свадьбу. Очень душевно, динамично устроен праздник, полностью были выполнены все наши с уже женой пожелания, очень приятный голос, весь праздник улыбка не сходила с лиц, категорически рекомендую!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля