Богдан Андрійчук

Богдан Андрійчук

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 4
телефон:
ціна від:
13000 грн
- Працював у всіх гарячих і не дуже точках земної кулі - Провів на 1 івент більше чим ведучий, якого порадила тьотя Люба - Твоє свято буде круче чим у подруги 😁 - Не забуваюсь імена молодят та твого боса - Цілодобова online консультація (окрім часу, коли сплю)
Ілона
місяць тому
Ведучий який зміг підкорити публіку, у 100 людей, це дійсно було круто, він зробив наше свято атмосферним, дякую. Всі були задоволені, особливо Наречені. Ми ні разу не пошкодували, що обрали саме Богдана, весілля пройшло без безглуздих конкурсів, переодягань. Свято вийшло дійсно сучасним. Виїздна церемонія була дуже чуттєвою, що навіть батьки не могли стримати сліз. Дякую велике за свято, та за підтримку яка була перед весіллям ❤❤❤❤
Оля
рік тому
У нас було прекрасне весілля завдяки Богдану 🙌🏼 Романтична виїзна церемонія, яка налаштувала усіх проникнутися історією нашого кохання, і навіть без клятв, бо Богдан просто чудово описує історіі стосунків наречених ! А потім наше весілля було насичене класною програмою, веселими конкурсами та гарною атмосферою в цілому🙌🏼 Дякуємо Богдану за підказки з приводу питань, які виникали в ході підготовки. А взагалі, дуже приємно потім чути враження від гостей наскільки їм сподобалось проведення свята ведучим 🥰
Тетяна
2 роки тому
Ми познайомилися з Богданом в екстренній ситуації, коли до нашого весілля залишалося всього 2 тижні. Саме тоді попередній ведучий повідомив, що через форс-мажорні обставини не зможе провести наше свято. Часу залишалося обмаль, але його вистачило для того, щоб підготувати найнезабутніше весілля, на якому нам і нашим гостям довелося побувати. Богдан, як то кажуть, ведучий від Бога. Вроджений артистизм, манера поведінки справжнього шоумена, відчуття "правильного" моменту, особливий підхід до кожного гостя - все це не можна було не помітити неозброєним оком. Жоден гість не залишився без уваги, і, хоч після весілля минув вже місяць, нам досі говорять "Який же класний був у вас ведучий!". Щиро рекомендуємо Богдана всім, хто шукає ідеального ведучого для незабутнього весілля!
Денис
2 роки тому
20.07.19 в ресторане Вилла Вита Богдан провёл нашу свадьбу. Очень душевно, динамично устроен праздник, полностью были выполнены все наши с уже женой пожелания, очень приятный голос, весь праздник улыбка не сходила с лиц, категорически рекомендую!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля