Назар Пащук

Назар Пащук

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
15000 грн
Привіт) Якщо ви тут, вітаю вас з вашим майбутнім святом) Мене звуть Назар Пащук і так я ведучий.10 років досвіду і сотні, а може вже і тисячі проведених свят зроблять ваше - ідеальним) Займаюсь гумором і був учасником телевізійного проекту "Ліга Сміху", "Країна У" та "Розсміши коміка". Впевнений я знаю, що вам потрібно. Свято має бути веселим і романтичним, ніжним та емоційним, сучасним та унікальним, від приємних мурашок по тілу до дзвінкого сміху гостей. Погоджуєтесь? Що робити далі знаєте)
Танюша
рік тому
Якщо ви хочете незабутню атмосферу на весіллі.Щоб гості були в захваті,можете сміливо вже звонити до Назара.Це Ведучий з великої букви,в якого не тисячі,а мільйони мені здалося проведених свят. ЯНа сьогоднішній день популярності набирають,окрім ведучих координатори весілля.А з Назаром вони вам не потрібні,він проконтролює,щоб все пройшло гладко.І нічого вас не турбувало у Цей прекрасний день. Тому ті хто ще у роздумах на рахунок ведучого,сміливо звертайтесь,не пожалієте. Назар ще раз щиро дякую за щирі емоції які подарував нам і нашим гостям 🥰
Назар Пащук
Відповідь від Назар Пащук
рік тому
🤗🤗🤗
Таня
рік тому
Коли почали організовувати весілля випадково наткнулись на 1 коротке відео Назара в інстаграм, відео, де він вів весілля. Воно було настільки драйвовим і ніжним водночас, що нас зразу ж підкорило. Коли почали спілкуватися щодо умов та деталей співпраці була приємно вражена: швидко відподає, дуже ввічливий, зразу розуміє, що я хочу, дає реально потрібні поради в організації . Щоб впевнитись, що це наш ведучий вистачило одного телефонного дзвінка. Сказати, що ми були задоволені - не сказати нічого. Гості були просто в захваті і ще й досі згадують про крутезних ведучих. Свято з командою Назара вийшло щирим неймовірно теплим і трепетним, але разом з тим дуже веселим і драйвовим - а це все як я хотіла. Це ведучий, якого завжди в міру, який надзвичайно відчуває аудиторію і максимально підлаштується під неї. Це ведучий, який зробить центром свята Вас і Вашу любов. Назар, тобі хочу щиро подякувати: дякую, що підказував як краще зробити, коли бачив, якісь мої помилки, дякую, що допоміг знайти на нашу крутезну команду, дякую за атмосферу, яку твоя команда створила з перших хвилин нашого свята. Щиро рекомендую)
Назар Пащук
Відповідь від Назар Пащук
рік тому
Дякую щиро))))
Діана
рік тому
Найкращий ведучий!!! Безмежно рада нашому знайомству, і що довірила такий важливий день саме Назару і його команді! Я була спокійна і впевнена в тому, що все пройде ідеально!!! Так в сталось, всі були в захваті від свята! Його досвід та поради безцінні!
Назар Пащук
Відповідь від Назар Пащук
рік тому
Дякую дуже))))

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати в Instagram