Алекс Федотов

Алекс Федотов

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 6
телефон:
ціна від:
20000 грн.
Привіт, друзі! Я - Алекс Федотов, ваш ведучий) Чому варто обрати мене? Досвід: Проводжу заходи вже більше 5 років. Енергійність: Завжди заряджаю публіку позитивом! Креативність: Кожне свято - це унікальний сценарій. Відповідальність: Все продумано до дрібниць, ви можете розслабитися і насолоджуватися моментом. Індивідуальний підхід: Враховую всі ваші побажання. Зі мною ваше свято буде: Веселим Незабутнім Яскравим Емоційним Хуткіше телефонуйте та бронюйте свою дату З повагою, Алекс Федотов
Kateryna
3 місяці тому
Хочу поділись своїми враженнями про проведення Олександром нашого весілля 23.09.23. Все було на вищому рівні 💥 Це ведучий, з яким не потрібно переживати взагалі. Все було чітко під його контролем, вчасно та бездоганно. Дякуємо 💫
Anna
6 місяців тому
На нашому весіллі, яке відбулося 23 серпня 2022 року, ми мали найкращого ведучого у світі - талановитого Сашу Федотова! Його робота була просто неймовірною, і ми в захваті від його стилю ведення та підходу до події. Саша вміє створити атмосферу свята з першої миті. Його веселе почуття гумору та бездоганна енергія зачаровували всіх гостей. Він ретельно підготувався до нашого весілля, запитавши всі деталі та побажання, і втілив всі задуми з унікальною легкістю. Крім того, Саша проявив себе справжнім майстром сюрпризів! На наше весілля він здійснив неймовірний сюрприз - приїзд моєї сестри з Туреччини, про який не знали навіть батьки. Це була найбільша несподіванка для мене та мого нареченого, що не залишила жодного гостя без сліз! Завдяки Саші моє весілля стало не тільки надзвичайним, але й найемоційнішим днем у моєму житті. Його здібності до роботи з сюрпризами додали особливої магії цій події. Він - ведучий, на якого можна розраховувати в кожному аспекті, і ми вдячні йому за цей незабутній день весілля. Його відповідальність, старанність і креативний підхід створили нам день, який ми запам'ятаємо назавжди. Дякуємо, Саша, за незабутнє свято і найкращий ведучий у світі!
Valeria
2 роки тому
Доброго дня!) Хочу сказати,що весілля було неймовірне завдяки Олександру!)Весілля було інтернаціональне і всі гості були в захваті,так як Олександр подбав про всіх гостей, щоб вони залишились задоволені.Всі знайомі казали, що ніколи не були на такому веселому і шикарному весіллі . Олександр,дякую Вам, Ви неймовірний ведучий, професіонал свого діла. Дуже рада, що співпрацювала саме з Вами))Я буду рекомендувати тільки Вас!))
Елена
3 роки тому
Всем хорошего времени суток !!! С удовольствием и чувством глубокого уважения, хотим поблагодарить Александра, шоу- мена, ведущего торжественных мероприятий, за великолепно проведённый праздник нашей свадьбы !!! Нам всем, и молодожёнам, и гостям, и персоналу ресторана, очень понравилась работа Александра и всей его команды !!! Отлично поставленный голос, правильная речь, весёлые, корректные, уместные и оригинальные шутки, интригующие конкурсы, всё это, и многое другое, сделали нашу свадьбу, по-настоящему, незабываемой !!! Александр со своей командой провели коллосальную работу в подготовке к мероприятию, которая, на удивление, доставила нам массу позитивных и незабываемых эмоции и впечатлений !!! Особо хочется отметить уникальное умение Александра ориентироваться в обстановке, и очень быстро и красиво выходить из непредвиденных ситуаций и нестандартных затруднительных положений. Праздник получился великолепный, очень насыщенный, оригинальный, драйвовый, креативный, современный и незабываемый !!! Спасибо Александру и всей команде за прекрасно проведённое время, и за очень качественную работу !!! На всех будущих праздниках и мероприятиях будем сотрудничать только с этой командой профессионалов !!! Всем рекомендуем, и ставим наивысшую оценку !!! От души, сердечно, Вас благодарим !!! Ребята, Вы молодцы !!!
Ярослав
3 роки тому
Профессиональный ведущий, культурный, уважительный и комплиментарный, с отменной дикцией, своим присутствием сделал торжество более изысканным и интелегентным. Время пролетело незаметно, с уместным юмором и даже подколы с танцами были четкие, конкурсы не напрягающие как обычно бывает, тут все были заинтересованы и хотели поучаствовать, вообщем на мероприятии было торжественно, весело и современно. Музыкальное сопровождение без заминок, за весь вечер небыло ни секунды неловкого молчания, атмосфера получилась зажигательной. Ещё заметно, что Александр действительно готовится, а не работает по накатанной, учитывает особенности той аудитории с которой работает. Мероприятие было в ресторане Чойс 18.12.20. Рекомендую 100%
Irina
3 роки тому
Хочу выразить огромную благодарность за идеальное проведение свадьбы!!! Александр, вы настоящая находкой для нас! Все было настолько легко, весело и необычно что хочется проживать этот день вновь и вновь! Все гости все еще под восторгом, каждый отметил что на такой крутой свадьбе они ещё не были и все это благорадя вам! Спасибо за вашу оригинальность, открытость, позитив ну и конечно же за шикарный голос!
Алекс Федотов
Відповідь від Алекс Федотов
3 роки тому
Благодарю Вас, дорогие Ирина и Константин. Я прожил этот день с Вами вместе. Буду помнить Ваши счастливые глаза. И конечно же золоту (тёщу) Татьяну Николаевну - повезло Вам Константин). Будьте счастливы.

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Telegram