Фотограф Пелех Катерина

Фотограф Пелех Катерина

Оценка: 5  —   Отзывов: 7
телефон:
цена от:
1000 грн.
Фотографирую счастливых людей!
Марина
2 года назад
Фотограф мрії, світла і позитивна людина, професіонал своєї справи! Ми в захваті від нашої весільної фотосесії разом з Катериною! Рекомендую!!!
Катя
2 года назад
Найперше, Катя - чудова людина і проникливий майстер своєї справи! Її фото передають щось набагато більше, ніж просто гарну картинку у кадрі! Це душа, емоції і бажання! Рекомендую! З Катею дуже просто в роботі. Її секрет: Вона нічого не вимагає, просто бути собою! Тому не вагайтеся, ідіть на зустріч і усе зрозумієте самі)) Катю, Вам дякую і успіху!
Андріященко
2 года назад
Дуже сподобалася робота. Завжди є багато ідей де можна зробити фотографію. Рекомендуємо)))
Anastasiya
3 года назад
Катя лучший из фотографов! Ее фотосессия это как отражение мечты 😍
Vijaya
3 года назад
Прекрасный фотограф! Очень веселая, приятная девушка Катя. С ней всегда комфортно)) три раза приглашали снимать праздники и концерты - все три раза результат превышал ожидания. Во время работы порхает как бабочка - незаметно для зрителей, органично с главным действием. Очень рекомендую.
Nataliia
3 года назад
Ми довго обирали фотографа на своє весілля. Але коли зайшли на профіль Катерини, то зрозуміли, що це саме те, що ми шукали. Спочатку збирались замовити лише мінімальний пакет, але після зустрічі і консультації з Катьою ми погодились на повний день, і не пожалкували. Фото з банкету з тостами, танцями, з киданням букету, з тортиком, з емоціями наших гостей... всі ці речі тепер будуть гріти нам душу, не лише в спогадах. До того ж в повний пакет входила безкоштовна Lovestory. Більше того, ми довірились Каті і перепланували зйомки на світанок. Це було дуже правильне рішення! Фото вийшли дуже теплі, щирі, надзвичайно емоційні. Зранку у парку не було жодної душі, і ніхто нам не заважав творити :) Катя справжній художник, але замість фарб вона використовує тепле ранкове сонечко. Вона змогла зловити стільки цікавих кадрів!!! І кожному фото відчувається справжність. Хочу порадити всім нареченим - обов'язково замовляйте передвесільну лавсторі. Ми так кайфонули! І вже на самому весіллі це дало нам змогу розслабитись, і повністю довіритись професіоналу! Дякуємо!!!
Yuliia
3 года назад
Чудовий фотограф і дуже світла та весела людина. Результатом задоволені на 100%

Оставить отзыв

Важно! Оставить отзыв могут только молодожены, которые заказывали услуги
Оценка является обязательной
Поле не может быть пустым
Завантажте до 5 фото з весілля
Спросите о свободных датах, цене и других деталях.
Написать в Viber Написать в Instagram