КреативФільм

КреативФільм

Оценка: 5  —   Отзывов: 5
телефон:
цена от:
13000 грн.
Ігор Хамуляк Відео зйомка на 2 або 3 камери в HD та full HD якості, монтаж: весіль, випускних вечорів та інших подій. Виготовлення реклами. Вас приємно здивує наша якість і задовільнить ціна!
Oksana
2 года назад
Користувались послугами Ігоря як відеооператора на нашому весіллі у 2017р. Задоволені і рекомендуєм усім. Чудова робота, а для нас згадка про дану подію. Окремо хочу відмітити відео весільного танцю яке набрало вже 2 400 000 переглядів на платформі Youtube: https://youtu.be/z409RtHFLi4
Інна
3 года назад
Працею Ігора,задоволенна на всі 100%.Ми лишилися дуже задоволенні,все просто супер,все як я собі уявляла👍.Відеооператор талановитий.
Viktoria
3 года назад
Якби наше весілля мало бути цьогоріч, а не 5 років тому, я би і секунди не вагалась з вибором відеографа. Ігорко без сумніву професіонал своєї справи. Веселий, підримує жартами молодят, прислуховується до різних побажань. Якість його робіт розвивається і росте постійно. Ми дуже вдячні за наше таке чуттєве і щире відео... Ти вмієш підловити важливі моменти і робиш це ідеально. А про ціну я не кажу нічого, бо хто бачив хоч раз твої трейлери, погодиться що це СУПЕР класна ціна за надзвичайну роботу і надзвичайні спогади.
Ilona
3 года назад
Ігорку дякуємо тобі за наш спогад який ти нам залишив,це найкраща робота яку я бачила....І всі твої роботи неперевершені,ти молодець...і хороша людина..
Марічка
3 года назад
Завдяки Ігору й Міші у нас є чудовий спогад про найважливіший день для нашої сім'ї. Пам'ятаю, як хвилювалася, коли обирала весільного відеографа: те, що подобалося, коштувало шалені гроші, а те, що влаштовувало за ціною, не вражало якістю. Та потім випадково натрапила на роботи Ігоря. Це ідеальний баланс блискучої якості та демократичної ціни. Хлопці спрацювали саме так, як я хотіла, навіть дозволили пісню для кліпу обрати). А після нашого весілля їх так часто замовляли наші друзі, що ми часто пересікалися. Минуло 7 років, я досі слідкую за "КреативФільм", захоплююся їх професійним зростанням і навіть трохи заздрю тим молодятам, які зараз замовляють цих відеографів, бо дійсно роботи щоразу кращі і кращі.

Оставить отзыв

Важно! Оставить отзыв могут только молодожены, которые заказывали услуги
Оценка является обязательной
Поле не может быть пустым
Завантажте до 5 фото з весілля
Спросите о свободных датах, цене и других деталях.
Написать в Viber Написать в Instagram