КреативФільм

КреативФільм

PRO
Оцінка: 4,3  —   Відгуків: 6
телефон:
ціна від:
11000 грн
Найважливіше у нашій роботі, - щоб навіть через кілька десятків років ви заново переживали такі ж теплі й щасливі моменти, які відчували у день свого весілля: усмішки рідних, друзів, слова привітань, емоції і чудовий настрій. Ми зафіксуємо кожну мить - відеостудія "Креатив фільм". Збережіть важливі моменти! Ігор Хамуляк
Oksana
3 місяці тому
Користувались послугами Ігоря як відеооператора на нашому весіллі у 2017р. Задоволені і рекомендуєм усім. Чудова робота, а для нас згадка про дану подію. Окремо хочу відмітити відео весільного танцю яке набрало вже 2 400 000 переглядів на платформі Youtube: https://youtu.be/z409RtHFLi4
Інна
3 місяці тому
Працею Ігора,задоволенна на всі 100%.Ми лишилися дуже задоволенні,все просто супер,все як я собі уявляла👍.Відеооператор талановитий.
Viktoria
5 місяців тому
Якби наше весілля мало бути цьогоріч, а не 5 років тому, я би і секунди не вагалась з вибором відеографа. Ігорко без сумніву професіонал своєї справи. Веселий, підримує жартами молодят, прислуховується до різних побажань. Якість його робіт розвивається і росте постійно. Ми дуже вдячні за наше таке чуттєве і щире відео... Ти вмієш підловити важливі моменти і робиш це ідеально. А про ціну я не кажу нічого, бо хто бачив хоч раз твої трейлери, погодиться що це СУПЕР класна ціна за надзвичайну роботу і надзвичайні спогади.
Ilona
7 місяців тому
Ігорку дякуємо тобі за наш спогад який ти нам залишив,це найкраща робота яку я бачила....І всі твої роботи неперевершені,ти молодець...і хороша людина..
Марічка
7 місяців тому
Завдяки Ігору й Міші у нас є чудовий спогад про найважливіший день для нашої сім'ї. Пам'ятаю, як хвилювалася, коли обирала весільного відеографа: те, що подобалося, коштувало шалені гроші, а те, що влаштовувало за ціною, не вражало якістю. Та потім випадково натрапила на роботи Ігоря. Це ідеальний баланс блискучої якості та демократичної ціни. Хлопці спрацювали саме так, як я хотіла, навіть дозволили пісню для кліпу обрати). А після нашого весілля їх так часто замовляли наші друзі, що ми часто пересікалися. Минуло 7 років, я досі слідкую за "КреативФільм", захоплююся їх професійним зростанням і навіть трохи заздрю тим молодятам, які зараз замовляють цих відеографів, бо дійсно роботи щоразу кращі і кращі.
Khrystia
рік тому
Оператор Ігор Хомуляк безвідповідальна людина! Замовили послуги оператора на весілля, через три місяці після того як взяли завдаток, пан Ігор написав, що за певних обставин знімати не буде. Гроші повернули, але не це головне. Головне те, що якщо молодята відмовляються від послуг, завдаток ніхто не повертає. А оператору, виходить, дозволено все і він нічого не втрачає, може просто відмовитись. Без пояснень, людина спочатку взяла гроші, домовилась, а потім просто «кинула» . Слава Богу, що до весілля ще є трохи часу. Взагалі не рекомендуємо.

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати в Instagram