КреативФільм

КреативФільм

Оцінка: 5  —   Відгуків: 5
телефон:
ціна від:
13000 грн.
Найважливіше у нашій роботі, - щоб навіть через кілька десятків років ви заново переживали такі ж теплі й щасливі моменти, які відчували у день свого весілля: усмішки рідних, друзів, слова привітань, емоції і чудовий настрій. Ми зафіксуємо кожну мить - відеостудія "Креатив фільм". Збережіть важливі моменти! Ігор Хамуляк
Oksana
2 роки тому
Користувались послугами Ігоря як відеооператора на нашому весіллі у 2017р. Задоволені і рекомендуєм усім. Чудова робота, а для нас згадка про дану подію. Окремо хочу відмітити відео весільного танцю яке набрало вже 2 400 000 переглядів на платформі Youtube: https://youtu.be/z409RtHFLi4
Інна
3 роки тому
Працею Ігора,задоволенна на всі 100%.Ми лишилися дуже задоволенні,все просто супер,все як я собі уявляла👍.Відеооператор талановитий.
Viktoria
3 роки тому
Якби наше весілля мало бути цьогоріч, а не 5 років тому, я би і секунди не вагалась з вибором відеографа. Ігорко без сумніву професіонал своєї справи. Веселий, підримує жартами молодят, прислуховується до різних побажань. Якість його робіт розвивається і росте постійно. Ми дуже вдячні за наше таке чуттєве і щире відео... Ти вмієш підловити важливі моменти і робиш це ідеально. А про ціну я не кажу нічого, бо хто бачив хоч раз твої трейлери, погодиться що це СУПЕР класна ціна за надзвичайну роботу і надзвичайні спогади.
Ilona
3 роки тому
Ігорку дякуємо тобі за наш спогад який ти нам залишив,це найкраща робота яку я бачила....І всі твої роботи неперевершені,ти молодець...і хороша людина..
Марічка
3 роки тому
Завдяки Ігору й Міші у нас є чудовий спогад про найважливіший день для нашої сім'ї. Пам'ятаю, як хвилювалася, коли обирала весільного відеографа: те, що подобалося, коштувало шалені гроші, а те, що влаштовувало за ціною, не вражало якістю. Та потім випадково натрапила на роботи Ігоря. Це ідеальний баланс блискучої якості та демократичної ціни. Хлопці спрацювали саме так, як я хотіла, навіть дозволили пісню для кліпу обрати). А після нашого весілля їх так часто замовляли наші друзі, що ми часто пересікалися. Минуло 7 років, я досі слідкую за "КреативФільм", захоплююся їх професійним зростанням і навіть трохи заздрю тим молодятам, які зараз замовляють цих відеографів, бо дійсно роботи щоразу кращі і кращі.

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Instagram