A.V"Stiff" (Відео фотозйомка) Сергій Сергійович

A.V"Stiff" (Відео фотозйомка) Сергій Сергійович

Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
6000 грн
Відео та фотозйомка урочистих подій. Відеозйомка весілля цілий день (від 5500 до 6000 грн), хрестини (від 1000грн), дні народження (від 3000 до 5000 грн), ранки (1500грн), випуски, зустрічі випускників, корпоративи ... Телефонуйте ціни індивідуально-договірні !!! Можливі невеликі знижки! ++ Посилання на мій відеоканал youtube.com: https://www.youtube.com/channel/UCngCTRfXGt_GcQM1oAFYABA/videos
Оксана
2 роки тому
Оксана і Влад Сергій Сергійович, хочемо подякувати Вам за чудові кліпи та цікаві фільми з нашого весілля ( які , до речі, ми отримали навіть раніше , ніж домовлялись - через місяць!). Сказати, що ми задоволені - це не сказати нічого! Ми просто взахваті від вашого професіоналізму та старанності! Ви й справді майстер своєї справи! Окрім того, що Ви професіонал у роботі, разом з тим приємна, відповідальна та порядна людина!!! Створені вами кліпи та відео (а особливо кліп юмор - шоу) з весілля хочеться переглядати знову й знову, і не лише нам, а й нашим друзям та рідним! Тож дякуємо Вам за роботу, нам пощастило,що саме Ви були з нами в наш день.
Ярослав
2 роки тому
Все сделал, так как мы этого хотели. Музыку на клип мы захотели выбрать свою. Место для съемки выбирали вместе до свадьбы. Всю свадьбу бегал фотографировал и снимал. Фотографии сделал быстро - через 2 недели. Видео, как и обещал - через 1.5 мес. Цены не менял, как некоторые операторы, что снимали свадьбу у моих друзей. Благодарим вас за сделанную вами работу!
Андрей
2 роки тому
Сергій Сергійович, ми дуже задоволені вашою старанною і професійною роботою у нас на весіллі. Це близько 500 незабутніх фотознімків (з них ми вибрали собі в альбом 50шт яскравих художніх фотографій!) і близько 4-х годин цікавого фільму з кліпами. Безумовно нам пощастило! Весільний фільм, фотогрфіЇ, а особливо кліпи-сподобалися не тільки нам, але і всім гостям!  Вже пройшов майже 1 рік після весілля, а ми до цього часу іноді переглядаємо його кліпи і фотографіі.Саме вони дають можливість за 5-10 хвилин (напевно як машина часу) - повернути час назад і створити ту чудову атмосферу радості і переживань, яка була в день весілля! Це неймовірно, але факт! Дякуємо Вам за це! Ви дійсно майстер своєї справи!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber