Ростислав Довганський

Ростислав Довганський

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
12000 грн
Вітання! Моє ім'я Ростислав Довганський! Я професійний ВЕДУЧИЙ, АКТОР та ХОРЕОГРАФ!!! Мій девіз “Життя - як свято”! Шукаєте ведучого, який проведе ваше свято у Львові, Україні чи іншії країні? Бажаєте щоб усе було весело,професійно та інтелігентно? Подобається танцювати і веселитися? Вітаю, Вам пощастило його знайти :)
Марічка
рік тому
Це точно найкращий ведучий! Для початку, сама підготовка до весілля, складання сценарію, пройшли на 1 диханні, Ростислав врахував всі наші побажання, і вміло ввів їх в сценарій, а саме свято пройшло на 1 диханні, що дуже важливо адже цей день і так насичений. Все було чітко сплановано, і працювало як годинник, навіть коли наші гості імпровізовано викрали наречену, ростислав не розгубився ані на мить, і далі вів весілля як треба. Доцільні жарти, гострий розум, ну і звичайно відточенний професіоналізм! Гості залишилися задоволенні, а ми просто на 7 небі, тому що Ростислав забрав на себе всі клопоти на банкеті, а нам залишив тільки насолоджуватися.
Ростислав Довганський
Відповідь від Ростислав Довганський
рік тому
Щиро дякую за такий чудовий та теплий відгук! Дякую за можливість зробити ваш день незабутнім!
Марта
рік тому
Дуже дякуємо Ростиславу за суперове проведення нашого свята!!! Справжній професіонал та знавець своєї справи! На всі 100% відчував публіку та врахував усі наші побажання!!! Рекомендуємо!!!)
Ростислав Довганський
Відповідь від Ростислав Довганський
рік тому
Мав за честь бути частиною Вашого святкування! :) Гірко!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати в Instagram