Ростислав Довганський

Ростислав Довганський

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
10000 грн
Вітання! Моє ім'я Ростислав Довганський! Я професійний ВЕДУЧИЙ, АКТОР та ХОРЕОГРАФ!!! Мій девіз “Життя - як свято”! Шукаєте ведучого, який проведе ваше свято у Львові, Україні чи іншії країні? Бажаєте щоб усе було весело,професійно та інтелігентно? Подобається танцювати і веселитися? А ще отримати знижку 50% на постановку вашого першого весільного танцю? Вітаю, Вам пощастило його знайти :)
Марічка
5 місяців тому
Це точно найкращий ведучий! Для початку, сама підготовка до весілля, складання сценарію, пройшли на 1 диханні, Ростислав врахував всі наші побажання, і вміло ввів їх в сценарій, а саме свято пройшло на 1 диханні, що дуже важливо адже цей день і так насичений. Все було чітко сплановано, і працювало як годинник, навіть коли наші гості імпровізовано викрали наречену, ростислав не розгубився ані на мить, і далі вів весілля як треба. Доцільні жарти, гострий розум, ну і звичайно відточенний професіоналізм! Гості залишилися задоволенні, а ми просто на 7 небі, тому що Ростислав забрав на себе всі клопоти на банкеті, а нам залишив тільки насолоджуватися.
Ростислав Довганський
Відповідь від Ростислав Довганський
5 місяців тому
Щиро дякую за такий чудовий та теплий відгук! Дякую за можливість зробити ваш день незабутнім!
Марта
7 місяців тому
Дуже дякуємо Ростиславу за суперове проведення нашого свята!!! Справжній професіонал та знавець своєї справи! На всі 100% відчував публіку та врахував усі наші побажання!!! Рекомендуємо!!!)
Ростислав Довганський
Відповідь від Ростислав Довганський
7 місяців тому
Мав за честь бути частиною Вашого святкування! :) Гірко!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати в Instagram