Ростислав Сидій

Ростислав Сидій

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 5
телефон:
ціна від:
8500 грн
Бажаєш зробити свято веселим, креативним та незабутнім тоді тобі до мене. Індивідуальний підхід до кожного. Програму свята ми з Вами обговорюємо до деталей. Цікаві конкурси, та неймовірний настрій на святі гарантовано! Всі замовники стають для мене друзями. Дуже хочу подружитись і з тобою! Стань моїм другом просто набравши номер телефону. Посилання на промо ролик: https://www.youtube.com/watch?v=clt-4rylSPQ
Maria
14 днів тому
Ростислав був ведучим на моєму дні народженні.Все пройшло на найвищому рівні . Ростислав чудовий ведучий який знає свою справу і добре її виконує.Друзям дуже сподабались конкурси тому ,що вони були сучасними і підібрані особисто під мене. Рекомендую Ростислава на будь яке ваше свято)
Роман
15 днів тому
Якщо ви хочете щоб ваше весілля не було нудним, якщо ви хочете щоб гості були повністю поглинуті святом та не сумували - Ростислав відмінний вибір. Молодий, енергійний, тактовний. Приємний поставлений голос, цікаві конкурси та хороше їх проведення. Активно працює із залом від початку і до кінця. Я як "молодий", повністю задоволений, як мій ведучий вів наше свято - все було чітко та злагоджено. Його було ані забагато, ані замало, гості підходили до нас і хвалили його ), питали де найшли такого ))) Обирайте Ростислава - не пожалкуєте !!!
Ростислав
4 місяці тому
Ростислав справді дуже добре впорався зі своєю функцією на нашому весіллі. Він був цікавий, дотепний, доброзичливий і, що дуже важливо, він НЕ! НАБРИДАВ, а його конкурси та флешмоб виявились цікавими і навіть спричиняли до появи азарту у гостів нашого свята! Ростислав - гарний ведучий, енергійний шоумен, який вміє імпровізувати, хоча він і гарно підготувався до нашого свята! Дякуємо і Рекомендуємо! А все чому, бо то ж Тезка!
Ростислав Сидій
Відповідь від Ростислав Сидій
4 місяці тому
Дуже дякую)
Лилия
7 місяців тому
Найкращий ведучий якого тільки можна уявити. Ми задоволені. Дякуємо за незабутні емоції. Радимо всім! І окреме дякую за весільну церемонію.
Lesia
7 місяців тому
Суперовий ведучий)

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля