Ольга Віюк

Ольга Віюк

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
800 грн.
Працюю по всій Україні. Кількість фото від 700шт.(повний весільний день). Обробка в редакторі всіх фото. Професійна ретуш для обраних серій (30фото). Матеріал здаю швидко. Знімаю в документальному стилі, а також класичні постановочні портретні кадри. Пишіть в месенджери або телефонуйте, все узгодимо індивідуально. Пакет 'XL' від 200$ (повний день, 10год., наступні години 800грн/год). Пакет 'Міні' від 100$ (від зборів до перепою). Пакет 'Макро' (урочиста частина+прогулянка) від 60$ (до 3г.)
Анна
рік тому
Рекомендую Олю! Особливо тим, хто не любить фотографуватися чи не знає в яку позу стати, щоб все вийшло гарно та невимушено) Нам з чоловіком надзвичайно сподобалось співпрацювати. Все у строки та з максимальними позитивними враженнями.
Ольга Віюк
Відповідь від Ольга Віюк
рік тому
Дякую Аню :) була рада знайомству❤️
Andrii
рік тому
Ми звісно з дружиною не зовсім молодята, але мали суперову романтичну фотосесію від Ольги! Що може бути краще за прогулянку романтичним вечірнім Львовом зі своєю другою половинкою та правильним фотографом? З Олічкою було дуже комфортно та легко! Це саме той фотограф, якого ви не помічаєте під час фотосесії, але отримаєте чудові фотки на згадку! Щойно замислився, що ми з дружиною ще не вінчалися. Оля??))
Ольга Віюк
Відповідь від Ольга Віюк
рік тому
Дякую за відгук! Ви дуже кльові! З радістю буду вашим фотографом на вінчання❤️😊

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля