♫ Перший весільний танець ♫

♫ Перший весільний танець ♫

Оцінка: 5  —   Відгуків: 4
телефон:
ціна від:
250 грн
Зробіть свій перший весільний танець особливим! Вміло підберу музику, стиль, танець відповідно до ваших вподобань , навчу рухатись та поводитись під час танцю , не боятись. Ви запам'ятаєте його на все життя☺
Сергій
3 дні тому
Дякуємо Софії за постановку першого весільного танцю. На заняття, які проходили весело і приємно, ходили із задоволенням. Хороший настрій залишався надовго після їх завершення. Результат - класний танець та пам`ять на все життя. Рекомендуємо Софію, яка легко розтанцьовує зовсім не танцюючих (як мене :) ) та добре знає свою справу!
Ilonka
10 місяців тому
Софія була нашим хореографом і ми дуже задоволенні постановкою та процесом підготовки. Всі наші побажання були почуті та відтворені. Софія чуттєво поставилась до нас та нашого танцю. Всім гостям та нам сподобався кінцевий результат. Рекомендую вибрати саме Софію. Ви не точно не пошкодуєте!
Oleksandr
11 місяців тому
Досі часом танцюємо для себе, адже це була не просто досконала хореографічна постановка - це були наші почуття виражені в рухах, наше кохання. Ніколи не хотіли концерту на весіллі і дуже просили Софію допомогти аби станцювати гарно, але не супер професійно, щоб не думати, як ти тримаєш лікоть чи входиш в поворот, а просто насолоджуватися. Всього за 3 дні ми зробили танець на 3 довжелезні хвилини. Але це було круто! Ніжно і гарно. Ніколи не думали, що вміємо так рухатися. А все завдяки Софії. Кожна репетиція - це багато радості і заразливого сміху Софійки. Вона зробила все, як ми і просили і вийшло чудово!!! За це їй велике спасибі!
Anastasiia
рік тому
Нас вчила танцювати хореограф Софія і це був найкращий вибір! Розтанцювала і мене і мого не танцюючого чоловіка. Гості були в захваті від нашого першого танцю, навіть рік після весілля згадували як це було гарно.

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Telegram Написати в Instagram