Ростислав Сосновський

Ростислав Сосновський

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 6
телефон:
ціна від:
9000 грн.
Привіт 👋 Чому я ведучий? Тому що люблю створювати незабутнє свято 🎉 Як воно пройде? Я розкажу) Ми обговоримо всі ваші побажання, конкурси, активи, тости. Я не залишу без уваги жодного гостя, навіть маленьким буде весело і цікаво! Врахую всі ваші потреби та інтереси. Тож буде весело і незабутньо) Телефонуйте, щоб узгодити всі деталі 📲 0639941488
Ганна
11 місяців тому
Святкували весілля, і завдяки Ростиславу все пройшло на позитиві і без лишніх нервів Він чудово взаємодіяв з діджеєм, фотографом, відеографом, і адміністратором в ресторані, хоч вони всі вперше зустрілися у нас на банкеті, таке відчуття, що це вже давно збита команда Гарний, зарання узгоджений з нами сценарій, чудова підбірка конкурсів, вміння викрутитися із не стандартних ситуацій і позитивний настрій, все продумано до деталей і класно обіграно) Нам було весело, і якось навіть спокійно, ми не відволікалися на організаційні питання, змогли зосередитися на ролі молодят, і насолоджувалися моментом Дякую за свято)
Ростислав Сосновський
Відповідь від Ростислав Сосновський
11 місяців тому
Дякую) Ви теж дуже класні))))
Khrystyna
рік тому
Задоволені ведучим, гарно провів свято, ніяких проблем не було, гості задоволені. Але мало конкурсів, домовились на 5 конкурсів, хотілось би більше.
Сергій
2 роки тому
Неймовірний професіональний підхід, гнучкість у нестандартних ситуаціях і вміння відпрацьовувати до останнього – це ті якості, за які тебе як ведучого можна рекомендувати всім бажаючим провести незабутній захід!
Валентина
2 роки тому
Ведучий дуже позитивний )) Корпоратив пройшов на всі 100 Ми задоволені, рекомендую ))))
Anna
3 роки тому
Ми дуже задоволені ведучим😁 Все було дуже класно😊 Рекомендую)
Olga
3 роки тому
Дуже задовелені Ростиславом, найкращий ведучий.) Весілля було маленьке і ми дуже хвилювались щоб все пройшло ідеально. Гостям було весело, нам цікаво. Не залишив без уваги нікого. Ціна адекватна. Дякуємо за свято. Рекомендую!
Ростислав Сосновський
Відповідь від Ростислав Сосновський
3 роки тому
Дякую вам, ви круті😎

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Telegram