Орест Паламар

Орест Паламар

Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
9999 грн.
ПРИВІТ ;) Мене звати Орест Паламар. Я живу у Львові й займаюсь весільною та сімейною фотографією. Працюю як в Україні, так і за її межами. Моя робота – зберегти у фотографіях найщасливіші миті Вашого життя і зробити це красиво! У кожній фотосесії маю ціль створити таку атмосферу, де Ви могли б розкритися, бути собою і отримати задоволення не лише від фотографій, а й від процесу зйомки! Навіть тоді, коли Ви не любите фотографуватися :)
Nazar
3 роки тому
Ми ретельно обирали фотографа нашої весільної зйомки. Вибрали Ореста і не помилилися. Він професіонал в цій сфері, з таким фотографом легко працювати та знайти спільну мову. Дуже позитивна і приємна людина. Фотографії вдалися неймовірно гарними, дуже щирими та романтичними. Дякуємо тобі за прекрасні фото, чудові емоції та хороший настрій. Ми надзвичайно задоволені. Бажаємо натхнення та нових професійних звершень
Ira
3 роки тому
Ореста знаю вже давно і вже давно він фотографує важливі моменти в моєму житті і в житті моїх друзів. Фотографував ще мій випускний альбом і усі були вражені і задоволені якістю фото і, що не менш важливе, самим процесом! На його взаємодію з клієнтами можна дивитись довго, він повністю віддається процесу і різними способами допомагає моделям розслабитись і відчувати себе вільно😊 Рекомендую, особливо весільні зйомки! Адже це день, коли ви маєте бути максимально вільні та спокійні, Орест вам в цьому точно допоможе.

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Instagram