Віталій Шандерський

Віталій Шандерський

PRO
Оценка: 5  —   Отзывов: 2
телефон:
цена от:
5000 грн
Запорука успіху на кожному святі - хороший ведучий! І я Вас вітаю, Ви його знайшли! Мене звати Віталій Шандерський і я професійно проведу будь-яке свято! Від дзвінкого сміху гостів від крутих та унікальних інтерактивів - до мурашок по шкірі від пронизуючих моментів. Все це може стати частинкою Вашого свята!
Yaroslav
2 дня назад
Вже приблизно за 1-2 години після початку застілля стало зрозуміло, що ми не помилились з вибором ведучого. Повністю "свій чоловік"( ніби родич), на якого можна покластись) Нічого лишнього, ніякої нав'язливості чи примусу, цікаво, сучасно, дозовано. Фонова музика просто супер і додає якийсь особливий відтінок застіллю. Дуже харизматична усмішка, яка практично змушує засміятись у відповідь))) На наступний день питання "де ми знайшли такого ведучого?" звучало дуже і дуже часто, що багато про що говорить!) Дуже вдячні, що зробив нам свято) Наполегливо рекомендуємо)))
Анна
2 месяца назад
Людина яка стала дня нас справжнім другом, і великою горою підтримки! Який малював посмішки на обличчях наших гостів)) він знає як з легкістю зацікавити публіку, як які конкурси підібрати шоб було цікаво і не банально)) він знає і порадить що буде більше сучасне що вже може бути застаріле, що зарас обирає молодь. Це не просто ведучий, він був як наша права рука, мав відповідь на усі наші запитання! А ще він дуже щира людина, зним так легко найти спільну мову. Нам було дуже приємно бачити щасливі обличчя наших гостей. Дуже дякуємо, Віталію, за наш особливий день. Будем дуже раді бачити Вас ще)) Безсумніву, рекомендуємо))

Оставить отзыв

Важно! Оставить отзыв могут только молодожены, которые заказывали услуги
Оценка является обязательной
Поле не может быть пустым
Завантажте до 5 фото з весілля