"PARADIS MUSIC" - DJ та САКСОФОН на Ваше свято!

"PARADIS MUSIC" - DJ та САКСОФОН на Ваше свято!

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 2
телефон:
ціна від:
3500 грн
"PARADIS MUSIC" - зробимо Ваше свято дійсно яскравим та драйвовим! Музика на Ваше весілля,корпоратив , день народження чи іншу подію! Наш DJ запалить будь-який танцпол. Репертуар підбираємо під замовників та готуємо виступ конкретно під замовлене свято. Також є можливість виступу DJ з професійним саксофоністом, який додасть драйву композиціям та ще більше заведе Вашу публіку! В ціну вже входить транспортування, звукове та світлове обладнання та робота. Професійно, якісно та з любовю!
Yurii
3 місяці тому
Вчора, 8 березня, DJ🤟 та саксофон🎷 запалили наш танцпол драйвовими піснями та заставили танцювати усіх наших 60 красунь на нашому святкуванні!!! Справді було гаряче!!! Наша Women`s Party була чудовою! Рекомендуємо PARADIS MUSIC і з нетерпінням чекаємо завершення посту)))
Ірка
3 місяці тому
Святкували відкриття фірми, хлопці зробили свято незабутнє! Всі гості були в захваті! Класно підібрана сучасна музика, хлопці допомагали з музичними конкурсами і ще окремо включали будь-які пісні на замовлення! DJ - це вишенька на торті будь-якого вашого свята! Дуже дякуємо! Чекаємо наступного свята, щоб запросити хлопців знову))

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля