Павло Мельничук «Наш Формат»

Павло Мельничук «Наш Формат»

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 3
телефон:
ціна від:
10000 грн.
Віце-чемпіон проекту «Ліга сміху» на 1+1. Багаторазовий переможець проекту «Розсміши коміка». Зроблю ваше свято особливим, позитивним, душевним. А ще приємним для вас та вашого бюджету😉.
Маргарита
рік тому
18.09.21 ми святкували весілля. Те, що з вибором ведучого ми не помилились, я зрозуміла ще на попередній зустрічі з Павлом, коли узгоджували деталі. Такої зацікавленості, бажання допомогти зробити свято кльовим зустрічається не часто. З ним дуже приємно працювати і можна без вагань на нього покластись - не підведе. Павло "без напрягу" тримає публіку в фокусі, не дає сумувати ні хвилини. Ніяких недоречних і пласких жартів не було, при цьому сміються і отримують задоволення люди різного віку. Найкращим відкугом є рекомендація, а Павла ми рекомендуємо з впевненістю, саме тому, вже дуже скоро, Павло буде ведучим на весілля наших знайомих.
Kateryna
рік тому
Дуже крутий ведучий. Зробив наше весілля незабутнім. Імпровізація на вищому рівні, всі не зручні моменти перетворив у найкращі та найнезабутніші) Веселий,привітний,позитивний. Саме той випадок,коли хочеться радити друзям, родичам,знайомим, колегам його послуги. Раджу!
Инна
рік тому
Если бы можно было ещё раз выйти замуж за своего мужа и сыграть свадьбу мы бы без сомнения выбрали ведущим Пашу ) Наша Свадьба была 19.09.2020 и это была Свадьба мечты , во многом благодаря Паше ❤️ Весело , легко, бесподобно ! Паша в прямом смысле слова спас наш день , так как мы нашли его всего за неделю до события ! Спасибо большое за все! Было реально круто !!! ❤️

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Telegram Написати у Instagram