Марія Савчук

Марія Савчук

PRO
Оцінка: 5  —   Відгуків: 4
телефон:
(096) 734-99-61
ціна від:
7000 грн
Телефонуйте і ми про все домовимось...
Юра
2 місяці тому
Чудова Ведуча, нам все дуже сподобалось. Гості були задоволені, все було проведено на висоті. Проста, та весела, вміє знайти підхід. В цілому мы просто відпочивали, і все віддали в її руки. 😊😉
Natalia
7 місяців тому
Ми не хотіли традиційного весілля, з усіма обов‘язковими атрибутами, хотіли щось в стилі вечірки, АЛЕ ще й батьків вшанувати. Вийшло навіть краще, ніж ми могли сподіватися! Задоволені були і друзі, і родичі! А головне - МИ! Ми кайфанули від Нашого свята, і будемо пам’ятати його все життя! Було дуже атмосферно, романтично та весело! А ще затишно і комфортно! Дякую Вам ще раз за наше казкове свято!
Назар
8 місяців тому
Дякуємо за проведення нашого свята!!!! Все було дуже круто і весело))) З такою ведучою не треба ні про що хвилюватись, а тільки насолоджуватись святом і відпочивати. Всі гості були дуже задоволені!!! :-)
Оксана
8 місяців тому
Про Марію Савчук,як ведучу можна писати,писати й писати....адже це, насамперед, надзвичайно світла,чуйна,весела,дотепна людина! Марія створює чудову,теплу атмосферу свята без жодних труднощів та проблем. Вона разом з гостями переживає трепетні моменти по- щирому!!! А ще друзі, Марія, вправно ладная будь з ким. І головне - Марія улюблениця всіх гостей ,це справжній професіонал своєї справи без жодних вагань . Маріє дякую,Вам , за те що подарували незабутні моменти,я дуже щаслива, що саме Ви,були нашою ведучою!!!

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля