Віктор Кирилюк

Віктор Кирилюк

Оцінка: 5  —   Відгуків: 7
телефон:
ціна від:
1050 грн.
Зупиняю усі найщасливіші миті, які перетворюються у вічність. Буду радий стати частинкою вашого свята. Працюю по усій території України.
Olunchuk
4 роки тому
Вибір фотографа на нашому весіллі, було чи не найважливішим рішення. Після довгих пошуків нам порекомендували Віктора. Чудовий, позитивний професіонал, який став для нас мало не членом сім'ї, був розуміючим, сміявся і мерзнув разом із нами задля створення незабутніх фотографій. Дуже рекомендую ❤👍 Олександр та Ольга 23.11.19
Liana
4 роки тому
Ми довго обирали фотографа на наше весілля та серед великої кількості нам до душі припали роботи Віктора.Зйомка пройшла дуже легко, невимушено та на 100% хвилі позитиву.Фото дуже класні,душевні та збережений кожен важливий момент.Дякуємо))) Молодята Роксолана та Артем 07.09.2019р.
Tetyana
4 роки тому
Дуже рада, що обрала для зйомки нашого весілля саме Вітю) Він професіонал своєї справи, з ним надзвичайно легко працювати та комунікувати 🙃 Фото високої якості😍 ще величезний плюс в тому, що всі фото віддає в термін і досить швидко) Вміє зловити момент, передати емоції та реалізувати всі побажання) Щиро рекомендую☝️
Olesia
4 роки тому
Вітя дуже позитивна людина з якою легко знайти спільну мову... І його робота це його стихія. На кожній фотосесії ( а з цим фотографом внас була не одна фотосесія) він приділяв максимум уваги і ловив дійсно кожен момент. Фото з кожної фотосесії отримали дуже швидко... 2-3 тижні і ти знову переносишся в атмосферу цього дня))) Дякуєм за ці чудові фото)) Ти зумів передати наші почуття на них)) P. S. Він заради гарного фото полізе з вами і на скали, і в гори і в море і навіть втопить свій телефон🤗
Uliana
4 роки тому
Фотограф Віктор є майстром своєї справи, дуже талановитий, уміє спіймати усі найщиріші емоції і моменти. Фотографії надзвичайно красиві, високої якості та професійні. Коли переглядали фото, ніби дивились фільм) а ще Віктор дуже добра і класна людина, працювати з ним було дуже круто) Величезно дякуємо! дуже рекомендуємо!
Mariya
4 роки тому
Обрали фотографа Віктора по рекомендаціях наших знайомих і ні на хвилину не пошкодували,адже працювати було легко і весело. Робили фото і кайфували, просто проживали цей день. Фотограф зумів підловити всі важливі моменти і деталі. Ми дуже вдячні тобі за круті фото і професіоналізм, щирість та відкритість. Віддача фото також є особливо гарною. Щиро дякуємо!
Наталя
5 років тому
Минулого року Віктор був фотографом у нас на весіллі) Результатом задоволені, фото хорошої якості) Готові фото були у нас вже через два тижні, як і домовлялись) Рекомендую)

Залишити відгук

Важливо! Залишити відгук можуть тільки молодята, які замовляли послуги
Оцінка є обов'язковою
Поле не може бути порожнім
Завантажте до 5 фото з весілля
Запитайте про вільні дати, ціну та інші деталі
Написати у Viber Написати у Telegram Написати у Instagram